Praktické info

Speciální nabídka z kolekce produktů AMAZON KERATIN

Speciální nabídka z kolekce produktů AMAZON KERATIN

Americká žehlička AMAZON KERATIN NanoTitanium Flat Iron za cenu 5 150 CZK. Profesionální titanová žehlička, která rovná vlasy jedním tahem - extrémně rychlá a šetrná. Vlasy jsou vyžehlené za pár minut.
Specializovaná žehlička pro aplikaci kůry AMAZON KERATIN.

Objednat

Co je to Amazon Keratin?

Amazon Keratin je brazilský keratin - inovativní vlasová kúra, která kombinuje keratinový protein a další přírodní složky za účelem:

Keratinový protein, který v našich kúrách používáme, je základním stavebním prvkem vlasů, nehtů a svrchní vrstvy kůže.

Více informací o brazilském keratinu získáte na webu www.narovnani-vlasu.cz.

Jaký je rozdíl mezi Amazon Keratinem a jinými keratinovými kúrami na českém a slovenském trhu?

Produkty Amazon Keratin se vyrábí kompletně v USA z prvotřídních složek a přírodních produktů. Amazon Keratin – rovnací systém má odlišné složení, díky kterému je určen pro všechny typy vlasů a dosahuje dlouhotrvajících výsledků.

Veškeré produkty Amazon keratin byly před uvedením na český trh po dobu 1 roku testovány a jsou atestovány pro prodej v Evropské unii. Amazon keratin splňuje narozdíl od některých jiných značek normy EU vydané Zdravotním ústavem v Praze.

Mohu tuto kúru podstoupit s barvenými vlasy nebo s melírem?

Ano, náš rovnací systém je speciálně vyvinut tak, aby obnovoval a vyživoval všechny typy vlasů, včetně poškozených nebo chemicky ošetřených vlasů.

Kdy si mohu vlasy nabarvit?

Hnědé, tmavé a přírodní vlasy těsně před nebo současně s aplikací Amazon keratinu. Blond, světlé proužky, melír, odbarvené vlasy vždy týden po aplikaci keratinu. Vlasy budou zregenerované, tudíž budou před barvou lépe chráněné a odolné. Zásadně neaplikujte blond barvu a melír souběžně s Amazon keratinem (evropské vlasy jsou křehčí se sklonem ke krepatosti).

Mohu tuto kúru podstoupit s přirozenými vlasy?

Ano, výsledky ale nebudou tak dlouhodobé jako u dříve barvených nebo chemicky ošetřených vlasů.

Jak dlouho mi výsledek vydrží?

Na většině vlasů vydrží max až 4 měsíce, na vlasech přirozených 2 měsíce.

Na internetu se často uvádí, že keratinová kúra může vydržet až 6 měsíců. Přestože ozdravení vlasu může se správnou následnou péčí vydržet, je potřeba kůru obnovovat v intervalech 3 měsíců (max 3 a půl), protože produkt se bude rychleji vymývat z konečků a samozřejmě vlasy od kořínků budou dorůstat v původní vlnitosti.
Pro vlasy typu vlnitosti 3A-4C (řazení podle Andre Walkera) doporučujeme 2 a půl měsíce, max 3.

Jak často bych měla kúru podstupovat?

Každé 3 měsíce nebo podle potřeby.

Mohu si po kúře vlasy umýt? A jestli ano, kdy?

Ano, vlasy se mohou umývat po uplynutí jedné hodiny od skončení kúry.

Mohu jít po podstoupení kúry do bazénu nebo do moře?

Ano, ale až po uplynutí jedné hodiny od skončení kúry. Při odchodu z bazénu či moře si vlasy propláchněte čerstvou vodou, abyste minimalizovali dopad soli nebo chlorované vody na délku trvání výsledků kúry.

Mohu po kúře používat obyčejný šampón a kondicionér?

Ano, ovšem k dosažení maximálních výsledků kúry doporučujeme doplňkovou řadu výrobků Amazon Keratin pro každodenní péči – šampon, kondicionér a vlasovou masku. Tyto produkty neobsahují soli ani sulfáty a byly speciálně vyvinuty pro prodloužení účinků keratinové kúry.

Mohu tuto kúru podstoupit, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Nedoporučuje se aplikovat Amazon Keratin během těhotenství či kojení, případně konzultujte s lékařem.

Je Amazon keratin vhodný po chemoterapii?

Ano, Amazon keratin je velmi vhodné aplikovat na vlasy, pokud jste podstoupili chemoterapii. Po chemoterapii rostou totiž vlasy méně kvalitní než původní, většinou jsou tvrdé, sklovité, extrémně vlnité a rostou nerovnoměrně. Amazon keratin do značné míry vlasy narovná, vyhladí, vlasy budou měkčí, zdravější a budou se lépe upravovat. Budete se cítit mnohem lépe.

Praktické info

Copyright © 2012, Kateřina Vörös. Texty a foto jsou chráněny autorskými právy. | Blacklist | Spolupracující salóny | Vytvořila Bajola